Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Tomáše Dymáka 2018

4. 6. 2018

02062018mtd1.jpgTo, že to nejprve vypadalo všelijak souviselo především s předpovědí počasí, která toho moc neslibovala. Ale ukázalo se nakonec, že to nebude tak zlé. Celkem příjemné polooblačné počasí a SZ vítr s nárazy do zhruba 7m/s umožnilo snadno odjet během víkendu celkem sedm rozjížděk a tak naplnit plánovaný program.

Sešlo se celkem kolem třiceti lodí dvanáct LT Pirát, osm LT Finn, tři LT Evropa a asi sedm LT Optimist. Čtyři rozjížďky se odjely v sobotu a večer se účastníci sešli v loděnici pořádajícího klubu, kde tentokrát chyběla tradiční kapela, ale našlo se několik jiných kytaristů, takže i hudba byla. Zbývající tři rozjížďky se odjely v neděli, kdy foukalo ještě o něco lépe než v sobotu. Směr ani síla větru se příliš nezměnila, ale vítr byl proti sobotě stálejší.

Výsledky bohužel nemám, protože jsem se spolehnul na to, že vyhlášení obvykle bývá kolem druhé hodiny a tentokráte bylo  netradičně o cca hodinu dříve, takže jsem to prošvihlsad.

Nicméně velmi pravděpodobně se dříve nebo později objeví na klubových stránkách YC Vysoké Mýto nebo na www.sailing.cz kam se snadno dostanete z titulní stránky tohoto webu wink

03062018mtd4.jpg