Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perníková chaloupka 2016

27. 6. 2016

 

chaloupka2016hon.jpgZa krásného letního počasí se sešly regulérně dvě lodní třídy. Možná to bylo tím, že foukal čerstvý jižní vítr, který v nárazech dosahoval rychlosti až 15m/s, což vytváří podmínky spíše pro pokročilejší jachtaře a už to není příliš vhodné pro začínající, pro které byl původně tento závod zmýšlen. Snad jen pro to se sešlo na startu pouze deset lodí, jejichž posádky si ale jachting opravdu užily.

chaloupka2016nas.jpg

Nakonec se na hladině objevily tři lodě RS Feva a několik Finnů. V sobotu se odjely čtyři rozjížďky a na neděli se plánovaly další dvě. Ale dešť  celé dopoledne v neděli už moc na vodu netáhl hlavně Finnaře a tak to dojezdily pouze posádky na Fevách. Následující fotka je ještě ale ze soboty.

chaloupka2016fv.jpg

A protože nevím, zda jsou již výsledky na www.sailing.cz, tak jsem je nafotil a jsou (bohužel ne příliš kvalitně)na obrázku níže

chaloupka_vysl.jpg

Závěrem. Za použité fotky z vody děkuji Jardovi Plodkovi. Já se tentokrát na focení z paluby plachetnice moc necítil sad. Většina účastníků si jachtingu a někteří i vody bohatě užila a spokojeně nakonec vypadal i ředitel závodu.

chaloupka2016red.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA